Saray Tavan dekorasyon firması olarak tedarik ettiğimiz ürünler kaliteli ve esnek yapıya sahip olan Poliüretan malzemesini oluşturmaktadır. Hafif olması sayesinde her alanda rahatlıkla montajlanabilir ve sökülebilir ayrıca bu Ürünler herhangi bir kokuya sahip olmadığı için çevreye herhangi bir etkisi de bulunmaz. Kolay silinebilir üzerindeki boya kalkmaz.


Saray tasarımlarını anımsatan tavan dekorasyon modelleri ortama şık ve zengin hava katmakla beraber ahşap görünümüne benzemesinden dolayı sıcak bir görüntü de oluşturmaktadır. Tasarımda tavan modellerine yer vermeniz sizin firmanızı her zaman ön planda tutacaktır. 
Alış veriş merkezleri, Sergi salonları, konferans alanları, müze, retaurant, iş merkezleri, Eğitim merkezleri, Açık alanlara, Ofis, Kütüphane vb. aklınıza gelebilecek her alana montajı uygulanabilir. 

Saray Tavan Montaj

Firmamız bünyesindeki ürünleri hazır halde temin edip satış yapmaktadır. Montajlama kısmı için ilk işlem Malzeme tavana yerleştirilir, yan tarafında yer alan boşluklara vida ile sıkılıp ardından gizleme aparatıyla kapatılarak işlem sona erdirilir.