Dekoratif Kültür Tuğlası Duvar Kaplama Modelleri, Alanında öncü ve yenilikçi Sena stone; zamansız, ikonik ve dikkat çekici tasarımları ile pek çok dekoratif kültür tuğlası seçeneği sunmakta, sıcak ve modern bir ortam oluşturmanıza olanak vermektedir. Tuğlanın geleneksel aromasını modern tasarım dünyasına dahil etmenin en kaliteli ve estetik yolunu Sena stone’un dekoratif tuğla kaplamaları ile sizlere sunuyoruz.

Taş Paneller

Doğal Taş Görünümlü Fiberglass Duvar Kaplama Panelleri , İsterseniz tüm duvarlara uygulayarak eski bir mahzen yaratabilir, isterseniz tek bir duvara uygulayarak mekanı farklılaştırabilirsiniz. Pastel renkleriyle dar mekanları genişletme etkisi de olan bu ürünle, yatay bir katman ile ikonik bir mekan oluşturabilirsiniz.

Tuğla Panel

Dekoratif tuğla panel, duvar panelleri hem asil görünümü hemde dingin bir duvar hayal edenler için ideal bir üründür.  Modern ve sıcak bir ortam oluşturabileceğiniz dekoratif tuğla panelleri tercih edilen renk ve desene göre üretilebilmektedir. Tuğla panel kaplama fiyatları ve daha fazlası için ürün sayfalarımızı gezebilir firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.